Circuíto 2015-16

Clasificacións

1ª IND 2ª IND 3ª IND Clasificación Montaña

Montaña - Xeral

Xeral / Masculina / Femenina / Envío recente

  Nick Nombre   Puntos Diferencia Equipo
1 Amador Amador Reboreda Graña   10.002,43  
2 Maistrote_Diego Diego Couto Naya   8.894,40 1.108,03
3 Maseda Francisco Javier Maseda Carballo   7.871,64 1.022,76
4 Josedr10 José Angel Díaz Bautista   7.427,72 443,92
5 Santa José Manuel González Santamaría   7.410,71 17,01
6 Docasar Adolfo Fernández Docasar   7.040,71 370,00
7 Xabi_rabacallos Francisco Xabier González Rodicio   6.174,46 866,25
8 Pablo1969 Pablo Feijoo Loureiro   5.974,21 200,25
9 Norris Jesús Enrique Rey Souto   5.244,72 729,49
10 Ivit24 Iván Redondo Vidal   5.144,70 100,02
11 Xmunizmuniz Xoán Muñiz Muñiz   5.097,07 47,63
12 Sito Jesús Eduardo Pérez Rodríguez   4.966,98 130,09
13 Mario.R Mario Rodríguez Otero   4.604,26 362,72
14 Gompi Gonzalo Rodríguez López   4.538,60 65,66
15 Quini Henrique Telo Fernández   4.437,47 101,13
16 Davisal David Pérez González   4.235,39 202,08
17 Darck Jesús Alberto Morlán Otero   3.965,28 270,11
18 Taurus2005 Adolfo Omar Ríos   3.926,12 39,16
19 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez   3.852,32 73,80
20 Lihto Angel Juviño Prego   3.808,54 43,78
21 Duma *   3.572,14 236,40
22 Dponte David Ponte Iglesias   3.307,44 264,70
23 Benenoable Benito Eiroa Morás   3.097,44 210,00
24 Gilillo Emilio Medina Jiménez   3.071,36 26,08
25 Oscar Óscar Manuel Fernández Pérez   2.997,62 73,74
26 Orzowei2 José Antonio Figueira Ces   2.957,78 39,84
27 Elasticus Diego Tejo García   2.913,78 44,00
28 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro   2.903,79 9,99
29 Correro *   2.902,09 1,70
30 María María José Grobas Garaboa F 2.783,56 118,53
31 Kosoto Belén Rodríguez Vidal F 2.759,57 23,99
32 Guti290971 Enrique Gutiérrez Vázquez   2.692,14 67,43
33 Jose-Zeus José Manuel Iglesias Torres   2.639,93 52,21
34 Mendeselassie Francisco M. Méndez Quintela   2.608,35 31,58
35 Cajulo Alberto Carou Carril   2.582,75 25,60
36 Magono Manuel González Novoa   2.462,72 120,03
37 Extreme *   2.452,71 10,01
38 Extremeñeiro José María Brea Sánchez   2.416,03 36,68
39 Borja Borja Hernández Rodríguez   2.387,27 28,76
40 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada   2.381,67 5,60
41 Repanocha Luis Alberto Martínez Ares   2.378,32 3,35
42 Jarr *   2.254,35 123,97
43 Mark Marcos Losada García   2.231,59 22,76
44 SergioRR Sergio Requeijo Requeijo   2.206,39 25,20
45 Luninorni Ignacio Norniella Fernández   2.192,43 13,96
46 Pinti Daniel Iglesias Pintado   2.191,05 1,38
47 Parla Rubén Martínez del Río   2.154,73 36,32
48 Zalo Gonzalo Seoane Nieto   2.138,62 16,11
49 Montxo José Ramón Conde Torres   2.131,98 6,64
50 Romarís *   2.028,38 103,60
51 Free-Runner *   1.999,09 29,29
52 Miglornan Fernando Tobio Gómez   1.951,48 47,61
53 Alexis77 Alexis Buig Fernández   1.896,28 55,20
54 Jagy José Antonio García Yáñez   1.874,81 21,47
55 Sergio Sergio Monteagudo Rodríguez   1.857,12 17,69
56 Monchodepelejrino José Ramón Mayo Martínez   1.832,65 24,47
57 Césarcors César Ramil Ferreiro   1.811,43 21,22
58 Chufi José Antonio Tembrás Ameneiro   1.802,91 8,52
59 Vítor Vítor Manuel Rodríguez Jurjo   1.738,05 64,86
60 Manuel_slm Manuel Soto López   1.700,81 37,24
61 Ipone Oscar Carracedo Regueira   1.645,10 55,71
62 Luille Luis Valdés López   1.643,41 1,69
63 Txema_mnf José Manuel González Durán   1.609,64 33,77
64 Keniata Francisco Javier Suárez Bermúdez   1.564,49 45,15
65 Lauren Troy Laureano Troitiño Limeres   1.538,54 25,95
66 Larabuig Lara Buig F 1.502,10 36,44
67 Jose.Losada José Losada Pérez   1.498,32 3,78
68 Rubenigui José Rubén Calvo Fernández   1.478,74 19,58
69 Maistrote_Hugo Hugo Conchado Galupo   1.453,43 25,31
70 Cousas Rubén Rodríguez Fernández   1.448,62 4,81
71 Iceman José Luis López Alvarez   1.436,40 12,22
72 Amina Laura Núñez Naveira F 1.417,45 18,95
73 Sito 77 Luis Vilasuso Pita   1.391,80 25,65
74 Corneira José Suárez Leis   1.339,84 51,96
75 Rguez86 Rodrigo Rodríguez Rodríguez   1.335,04 4,80
76 Alber *   1.318,97 16,07
77 Yagosega Santiago M. Gey Segade   1.303,68 15,29
78 Taranis Guillermo Tubio Muñiz   1.277,95 25,73
79 Marcogal Marcos Gustavo Alvarez López   1.276,15 1,80
80 Marcerp Marcelino Rivas Pombo   1.244,90 31,25
81 GasMan Carlos de la Vega Sierra   1.186,21 58,69
82 Tanenka * F 1.149,34 36,87
83 Davidi David Iglesias Rigueira   1.131,47 17,87
84 Nes Néstor Arias Paz   1.125,88 5,59
85 Suso Marraxón Jesús Blanco Montero   1.115,33 10,55
86 Lubo José Luis Bouza Freire   1.107,31 8,02
87 Cote José Ferreño García   1.068,27 39,04
88 Flecha *   1.067,54 0,73
89 Marybego María Begoña Cajade Blanco F 1.066,23 1,31
90 Panchetti Marcos Rouco   1.058,20 8,03
91 Garrido José Manuel Garrido Pumar   1.038,66 19,54
92 Ron23 Iago Fernández Iglesias   1.037,86 0,80
93 Tiojuan *   1.026,69 11,17
94 Esguellao José Javier Gómez Iglesias   1.020,67 6,02
95 Maxi *   1.009,68 10,99
96 Fuguillas Rubén Vila Sieira   1.009,27 0,41
97 Lorcho *   1.005,00 4,27
98 PMT1370 Pablo Méndez Toural   996,76 8,24
99 Mastin José Antonio González Martínez   983,76 13,00
100 Extremeño Francisco Rodríguez Barbeito   981,82 1,94
Aniversarios

24/02/2017
Hoxe ningún participante está de aniversario.

Contacto

Contacta coa organización no foro oficial do Circuíto.

Subir

© Correr en Galicia 2006-2015