Circuíto 2015-16

Clasificacións

1ª IND 2ª IND 3ª IND Clasificación Montaña

Segunda división - Xeral

Xeral / Masculina / Femenina / Envío recente

  Nick Nombre   Puntos Diferencia Equipo
1 Jose.Losada José Losada Pérez   10.304,32  
2 Javi-42KS Francisco Javier González Ledo   9.441,47 862,85
3 Lolinho38 Manuel Ulla Rega   9.038,47 403,00
4 Juli74 José Julián Beltrán Taboada   8.172,30 866,17
5 Maistrote_Diego Diego Couto Naya   7.749,67 422,63
6 Xabi Javier Dopazo Louzán   7.203,01 546,66
7 Baixalimia Rubén Airas Cota   6.726,72 476,29
8 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro   6.681,71 45,01
9 Sanmikel *   5.705,37 976,34
10 Guiller *   5.651,78 53,59
11 Rompepernas Francisco Blanco Alvarez   5.619,05 32,73
12 Adrianvives Adrián Vives Reino   5.483,07 135,98
13 Mark Marcos Losada García   5.029,68 453,39
14 Mateotn *   4.890,12 139,56
15 Miguel_13 Miguel Iglesias Amores   4.784,46 105,66
16 Reiris David Arias Quinteiro   4.707,78 76,68
17 Rubén 82 Rubén Navia Iglesias   4.363,97 343,81
18 Karamés Manuel Rodríguez Caramés   4.284,34 79,63
19 Casper Javier Gil Pereira   4.147,15 137,19
20 Calilo Oscar Figueiras Torea   4.011,60 135,55
21 Kinki Joaquín Rodiño Rey   3.996,56 15,04
22 Cardamas Pablo Díaz Cardamas   3.891,21 105,35
23 Davidi David Iglesias Rigueira   3.692,18 199,03
24 Maistrote_SGS Segismundo López Penado   3.689,68 2,50
25 Adri Viaño Adrián Viaño Iglesias   3.620,59 69,09
26 WASP *   3.605,57 15,02
27 Lema01 Carlos Lema Porteiro   3.584,49 21,08
28 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez   3.570,31 14,18
29 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada   3.455,55 114,76
30 Fino Edgar Manuel López Baleirón   3.445,03 10,52
31 Correro *   3.390,09 54,94
32 Jsuacos Juan Jesús Suárez Costa   3.348,28 41,81
33 M.Díaz Miguel Díaz Carballo   3.336,89 11,39
34 Fonghi Xosé Manuel Carrera Carrera   3.267,35 69,54
35 Aquintiana Alberto Quintiana Reimunde   3.222,54 44,81
36 Sama Inés Papín Estévez F 3.217,62 4,92
37 Javo24 Javier Ángel Vázquez Orejas   3.156,84 60,78
38 Evarist Evaristo García Martínez   2.964,19 192,65
39 JUrbano6 Jorge Urbano Martínez   2.928,85 35,34
40 Home de nejro *   2.922,29 6,56
41 Gigatrón Pablo Antonio Rodríguez Rey   2.825,55 96,74
42 IagoQF Iago Quiroga Fernández   2.759,95 65,60
43 Fuguitín74 Miguel Angel Feijoo Alvarez   2.749,94 10,01
44 Joselug José Luis García Rodríguez   2.668,10 81,84
45 A.Rodal Angel Manuel Rodal Diz   2.651,96 16,14
46 Luille Luis Valdés López   2.631,83 20,13
47 Trigo Francisco Pais Trigo   2.576,63 55,20
48 Rapo *   2.440,18 136,45
49 Jorgiyo Jorge Ferradáns Valdés   2.375,67 64,51
50 Paulino Paulino Campos Domínguez   2.365,58 10,09
51 FerCPr Fernando Castro Prado   2.340,84 24,74
52 Elasticus Diego Tejo García   2.339,00 1,84
53 Dieji Diego García Lorenzo   2.337,97 1,03
54 Fototreboada *   2.329,21 8,76
55 Mon8 Alejandro González Montero   2.325,95 3,26
56 Luisfeito *   2.285,70 40,25
57 Antony Antonio Jesús Martínez Sanjorge   2.259,50 26,20
58 Kolas Francisco Javier Fernández Pérez   2.179,79 79,71
59 Pipe Felipe Iglesias Mira   2.115,91 63,88
60 Guti290971 Enrique Gutiérrez Vázquez   2.090,32 25,59
61 Celefe01 César Leboso Ferreiro   2.074,85 15,47
62 Kratos Eduardo Cernadas Vázquez   2.018,61 56,24
63 Docampo *   2.017,07 1,54
64 Manuelferreira Manuel Ferreira Varela   1.956,67 60,40
65 Lecop Eloy González Horta   1.909,45 47,22
66 PabloG Pablo García Barbeira   1.895,25 14,20
67 Luisbuazo José Luis Fernández Carbajales   1.876,33 18,92
68 Infgge00 Giovani García Estévez   1.829,56 46,77
69 Su-mar Emilio Rodríguez Vázquez   1.820,80 8,76
70 Fema *   1.810,43 10,37
71 Fremen *   1.778,89 31,54
72 Fuky Ramón Rey Gey   1.773,47 5,42
73 Cote José Ferreño García   1.769,07 4,40
74 GasMan Carlos de la Vega Sierra   1.727,20 41,87
75 Tituning Jorge Rodríguez Pena   1.725,83 1,37
76 Sergon Rubén Serrapio González   1.698,86 26,97
77 Zurrigorri Rafael Fernández Alvarez   1.636,98 61,88
78 Coyote Camilo Castro Fernández   1.601,03 35,95
79 Parrulo Antonio Ciudad Pereira   1.586,40 14,63
80 Benito27 Benito Rodríguez Martínez   1.579,32 7,08
81 Mac-ray *   1.487,14 92,18
82 GerardF Gerardo Miguel Fontán Pérez   1.414,47 72,67
83 Miote * F 1.379,90 34,57
84 Santy Santiago Solla Crespo   1.360,08 19,82
85 Juancho_fg Juan Fernández González   1.344,38 15,70
86 Toky Tomás Martínez Alvarez   1.318,33 26,05
87 Kipketer Andrés Florez Pérez   1.315,37 2,96
88 Richybru Ricardo Bru Vázquez   1.301,12 14,25
89 M-Alvarez Marcos Alvarez Patiño   1.287,17 13,95
90 Quetepillo José Luis Díaz Vázquez   1.278,46 8,71
91 Juanmanquik Juan Manuel Bautis Otero   1.237,59 40,87
92 Jbesteiro Juan Besteiro Dono   1.232,49 5,10
93 Betos Alberto López Vázquez   1.226,05 6,44
94 Oscarourense Oscar del Campo Rodríguez   1.223,52 2,53
95 Susaniña Susana Bellas Bermúdez F 1.215,11 8,41
96 Malleiro *   1.212,48 2,63
97 Grimo David Fraile López   1.087,63 124,85
98 Rdzgalicia Yago Rodríguez Rodríguez   1.079,31 8,32
99 Patowc Diego Tenreiro Prado   1.061,28 18,03
100 Enjapeneiva Enrique Javier Pérez Neiva   1.016,39 44,89
101 Vir * F 1.011,85 4,54
102 Xoane Rafael Pena Fernández   956,82 55,03
103 BaoEs Francisco Bao Estévez   956,44 0,38
104 J.C.Loureiro Juan Carlos Rodríguez Loureiro   931,62 24,82
105 Alberalin Alberto Alonso Insua   915,12 16,50
106 Martachan Marta Díaz López F 898,21 16,91
107 Mapbon Marc Perramón Bonigno   896,50 1,71
108 Tomatiño *   894,22 2,28
109 Suso Jesús Carballeira Flórez   889,87 4,35
110 AlbertoBoimorto Juan Alberto Sánchez Iñiguez   878,49 11,38
111 Slrey *   846,78 31,71
112 Pizarro José Luis Vázquez Guerra   796,45 50,33
113 Email Galicia Emilio Pazo Núñez   791,79 4,66
114 Sisi83 Raúl Martínez Martínez   783,81 7,98
115 Lopes Xosé Touceda Abelleira   777,95 5,86
116 Villar50 Jesús Villar Estévez   745,95 32,00
117 Mendami Miguel Daporta Méndez   737,84 8,11
118 Marcelino *   713,12 24,72
119 JEF José Manuel Edrosa Folgueira   698,28 14,84
120 Zizou2100 José Gabino Edreira García   681,63 16,65
121 Bazamuros Antonio Bazarra Agulla   650,74 30,89
122 Lestrove José Manuel Rodríguez Alvarez   596,89 53,85
123 Marisiña Marisa Rúa Prieto F 579,41 17,48
124 Brasillas Juan Diego Vázquez Remigio   566,02 13,39
125 María74 María Otero Ramírez F 543,91 22,11
126 Soutullo José Manuel Soutullo Sampedro   514,03 29,88
127 SoniaVR Sonia Vázquez Rodríguez F 466,91 47,12
128 Teko Sergio Pérez Alvarez   453,38 13,53
129 Dalogax Daniel López García   444,40 8,98
130 Brincadeiro Alberto Rodríguez Meiriño   420,07 24,33
131 Betinho Roberto Maceiras Seoane   402,68 17,39
132 MJ.Touron María José Touron Novelle F 277,90 124,78
133 Fer *   204,36 73,54
134 Kike Enrique Iglesias Rivera   192,05 12,31
135 Atejer00 Javier Estévez Rama   126,92 65,13
136 Alonso113 David Alonso Alvarez   124,58 2,34
137 XabiSB *   98,89 25,69
138 Carmo77 Antonio Javier Hidalgo Fernández   0,00 98,89
139 Casor.agra Cástor Alexandre Agra Díez   0,00 0,00
140 Deltaford Miguel Angel García López   0,00 0,00
141 Diego Roma Diego Roma Ruibal   0,00 0,00
142 DragonRunner Alfonso Soto Gutiérrez   0,00 0,00
143 Espido *   0,00 0,00
144 Jaru Juan Antonio Quiñones Míguez   0,00 0,00
145 Javito Javier Garrido Pumar   0,00 0,00
146 Kami Camilo López Valencia   0,00 0,00
147 Magar Marcos Manuel García Lago   0,00 0,00
148 Mavai Manuel Vázquez Iglesias   0,00 0,00
149 Miguel MM Miguel Martínez Martínez   0,00 0,00
150 Silva Ramón Silva López   0,00 0,00
151 Thor Eduardo Ameal Lorenzo   0,00 0,00
152 Txuki30 *   0,00 0,00
153 Vicky Victoria Fernández García F 0,00 0,00
154 XabarilCorredor Omar Rodríguez Mayo   0,00 0,00
155 42195 Antón Gómez Pombo M Non inscrito
156 Airkanada Alberto Lorenzo Giménez M Non inscrito
157 Anillaco Guillermo Campos Martinaschi M Non inscrito
158 Bardallas Oscar Ciudad Cendán M Non inscrito
159 Barreras Iván Alvarez M Non inscrito
160 Belga Baltasar Figueiras Martínez M Non inscrito
161 Danielsanv Daniel Sánchez Valencia M Non inscrito
162 Deivitri David González Campos M Non inscrito
163 Derek Iván Pablo Sanmartín Carreira M Non inscrito
164 Ex_chema José María Fernández Blanco M Non inscrito
165 Ferreño José Luis Ferreño Lamas M Non inscrito
166 Fito Adolfo Rodríguez Rodríguez M Non inscrito
167 Florblandita Francisco Javier Martínez Gondar M Non inscrito
168 Fotojuanma Juan Manuel Mata Torreira M Non inscrito
169 Gordiño Antonio Otero Uhía M Non inscrito
170 Haile Pedro Pablo Outerelo Cousiño M Non inscrito
171 Huguito Hugo Balsera Sanmiguel M Non inscrito
172 Ian Antonio Rodríguez García M Non inscrito
173 Iria Soto Iria Soto Iglesias F Non inscrito
174 J.Lens Jesús Lens Costa M Non inscrito
175 J.Luis José Luis Prado Montero M Non inscrito
176 Jana Ana Abuín Rodríguez F Non inscrito
177 Khene Francisco Cuevas Alonso M Non inscrito
178 Kosta Fernando Casal Couto M Non inscrito
179 Mighel Miguel Señorís Bargo M Non inscrito
180 Migueldes Miguel Borrajo Des M Non inscrito
181 Milla Manuel Miyares Ces M Non inscrito
182 Nash Natalia Míguez López F Non inscrito
183 Nonseimoito Antón Couto Oliveira M Non inscrito
184 Pabloto Pablo Buceta Blanco M Non inscrito
185 Pinto Alberto Garrido Daponte M Non inscrito
186 Pipo Oscar Sabucedo Blanco M Non inscrito
187 Raki Raquel Zapata Rodríguez F Non inscrito
188 Rama Fernando Rama González M Non inscrito
189 Salamántiga Silvia Rodríguez Ferro F Non inscrito
190 Santiaguiño Christian Sánchez Otero M Non inscrito
191 Shogun11 Víctor Manuel González Martínez M Non inscrito
192 SRodriguezOtero Simón Rodríguez Otero M Non inscrito
193 Sucaic Susana Carreira Iglesias F Non inscrito
194 Tatorazin Iván Alvarez Pérez M Non inscrito
195 Tintín José Antonio Recouso Caamaño M Non inscrito
196 Txomin Domingo Prado Teijeiro M Non inscrito
197 Un campeón Constantino Real Rodríguez M Non inscrito
198 Xan de Ris Xoán Area Santos M Non inscrito
199 Xolinha María Yolanda Gutiérrez Robles F Non inscrito
200 Xoseanton72 Xosé Antón Barreiro Pereira M Non inscrito
Aniversarios

27/04/2017
Hoxe ningún participante está de aniversario.

Contacto

Contacta coa organización no foro oficial do Circuíto.

Subir

© Correr en Galicia 2006-2015