Circuíto 2015-16

Clasificacións

1ª IND 2ª IND 3ª IND Clasificación Montaña

Segunda división - Masculina

Xeral / Masculina / Femenina / Envío recente

  Nick Nombre   Puntos Diferencia Equipo
1 Jose.Losada José Losada Pérez   10.304,32  
2 Javi-42KS Francisco Javier González Ledo   9.441,47 862,85
3 Lolinho38 Manuel Ulla Rega   9.038,47 403,00
4 Juli74 José Julián Beltrán Taboada   8.172,30 866,17
5 Maistrote_Diego Diego Couto Naya   7.749,67 422,63
6 Xabi Javier Dopazo Louzán   7.203,01 546,66
7 Baixalimia Rubén Airas Cota   6.726,72 476,29
8 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro   6.681,71 45,01
9 Sanmikel *   5.705,37 976,34
10 Guiller *   5.651,78 53,59
11 Rompepernas Francisco Blanco Alvarez   5.619,05 32,73
12 Adrianvives Adrián Vives Reino   5.483,07 135,98
13 Mark Marcos Losada García   5.029,68 453,39
14 Mateotn *   4.890,12 139,56
15 Miguel_13 Miguel Iglesias Amores   4.784,46 105,66
16 Reiris David Arias Quinteiro   4.707,78 76,68
17 Rubén 82 Rubén Navia Iglesias   4.363,97 343,81
18 Karamés Manuel Rodríguez Caramés   4.284,34 79,63
19 Casper Javier Gil Pereira   4.147,15 137,19
20 Calilo Oscar Figueiras Torea   4.011,60 135,55
21 Kinki Joaquín Rodiño Rey   3.996,56 15,04
22 Cardamas Pablo Díaz Cardamas   3.891,21 105,35
23 Davidi David Iglesias Rigueira   3.692,18 199,03
24 Maistrote_SGS Segismundo López Penado   3.689,68 2,50
25 Adri Viaño Adrián Viaño Iglesias   3.620,59 69,09
26 WASP *   3.605,57 15,02
27 Lema01 Carlos Lema Porteiro   3.584,49 21,08
28 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez   3.570,31 14,18
29 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada   3.455,55 114,76
30 Fino Edgar Manuel López Baleirón   3.445,03 10,52
31 Correro *   3.390,09 54,94
32 Jsuacos Juan Jesús Suárez Costa   3.348,28 41,81
33 M.Díaz Miguel Díaz Carballo   3.336,89 11,39
34 Fonghi Xosé Manuel Carrera Carrera   3.267,35 69,54
35 Aquintiana Alberto Quintiana Reimunde   3.222,54 44,81
36 Javo24 Javier Ángel Vázquez Orejas   3.156,84 65,70
37 Evarist Evaristo García Martínez   2.964,19 192,65
38 JUrbano6 Jorge Urbano Martínez   2.928,85 35,34
39 Home de nejro *   2.922,29 6,56
40 Gigatrón Pablo Antonio Rodríguez Rey   2.825,55 96,74
41 IagoQF Iago Quiroga Fernández   2.759,95 65,60
42 Fuguitín74 Miguel Angel Feijoo Alvarez   2.749,94 10,01
43 Joselug José Luis García Rodríguez   2.668,10 81,84
44 A.Rodal Angel Manuel Rodal Diz   2.651,96 16,14
45 Luille Luis Valdés López   2.631,83 20,13
46 Trigo Francisco Pais Trigo   2.576,63 55,20
47 Rapo *   2.440,18 136,45
48 Jorgiyo Jorge Ferradáns Valdés   2.375,67 64,51
49 Paulino Paulino Campos Domínguez   2.365,58 10,09
50 FerCPr Fernando Castro Prado   2.340,84 24,74
51 Elasticus Diego Tejo García   2.339,00 1,84
52 Dieji Diego García Lorenzo   2.337,97 1,03
53 Fototreboada *   2.329,21 8,76
54 Mon8 Alejandro González Montero   2.325,95 3,26
55 Luisfeito *   2.285,70 40,25
56 Antony Antonio Jesús Martínez Sanjorge   2.259,50 26,20
57 Kolas Francisco Javier Fernández Pérez   2.179,79 79,71
58 Pipe Felipe Iglesias Mira   2.115,91 63,88
59 Guti290971 Enrique Gutiérrez Vázquez   2.090,32 25,59
60 Celefe01 César Leboso Ferreiro   2.074,85 15,47
61 Kratos Eduardo Cernadas Vázquez   2.018,61 56,24
62 Docampo *   2.017,07 1,54
63 Manuelferreira Manuel Ferreira Varela   1.956,67 60,40
64 Lecop Eloy González Horta   1.909,45 47,22
65 PabloG Pablo García Barbeira   1.895,25 14,20
66 Luisbuazo José Luis Fernández Carbajales   1.876,33 18,92
67 Infgge00 Giovani García Estévez   1.829,56 46,77
68 Su-mar Emilio Rodríguez Vázquez   1.820,80 8,76
69 Fema *   1.810,43 10,37
70 Fremen *   1.778,89 31,54
71 Fuky Ramón Rey Gey   1.773,47 5,42
72 Cote José Ferreño García   1.769,07 4,40
73 GasMan Carlos de la Vega Sierra   1.727,20 41,87
74 Tituning Jorge Rodríguez Pena   1.725,83 1,37
75 Sergon Rubén Serrapio González   1.698,86 26,97
76 Zurrigorri Rafael Fernández Alvarez   1.636,98 61,88
77 Coyote Camilo Castro Fernández   1.601,03 35,95
78 Parrulo Antonio Ciudad Pereira   1.586,40 14,63
79 Benito27 Benito Rodríguez Martínez   1.579,32 7,08
80 Mac-ray *   1.487,14 92,18
81 GerardF Gerardo Miguel Fontán Pérez   1.414,47 72,67
82 Santy Santiago Solla Crespo   1.360,08 54,39
83 Juancho_fg Juan Fernández González   1.344,38 15,70
84 Toky Tomás Martínez Alvarez   1.318,33 26,05
85 Kipketer Andrés Florez Pérez   1.315,37 2,96
86 Richybru Ricardo Bru Vázquez   1.301,12 14,25
87 M-Alvarez Marcos Alvarez Patiño   1.287,17 13,95
88 Quetepillo José Luis Díaz Vázquez   1.278,46 8,71
89 Juanmanquik Juan Manuel Bautis Otero   1.237,59 40,87
90 Jbesteiro Juan Besteiro Dono   1.232,49 5,10
91 Betos Alberto López Vázquez   1.226,05 6,44
92 Oscarourense Oscar del Campo Rodríguez   1.223,52 2,53
93 Malleiro *   1.212,48 11,04
94 Grimo David Fraile López   1.087,63 124,85
95 Rdzgalicia Yago Rodríguez Rodríguez   1.079,31 8,32
96 Patowc Diego Tenreiro Prado   1.061,28 18,03
97 Enjapeneiva Enrique Javier Pérez Neiva   1.016,39 44,89
98 Xoane Rafael Pena Fernández   956,82 59,57
99 BaoEs Francisco Bao Estévez   956,44 0,38
100 J.C.Loureiro Juan Carlos Rodríguez Loureiro   931,62 24,82
101 Alberalin Alberto Alonso Insua   915,12 16,50
102 Mapbon Marc Perramón Bonigno   896,50 18,62
103 Tomatiño *   894,22 2,28
104 Suso Jesús Carballeira Flórez   889,87 4,35
105 AlbertoBoimorto Juan Alberto Sánchez Iñiguez   878,49 11,38
106 Slrey *   846,78 31,71
107 Pizarro José Luis Vázquez Guerra   796,45 50,33
108 Email Galicia Emilio Pazo Núñez   791,79 4,66
109 Sisi83 Raúl Martínez Martínez   783,81 7,98
110 Lopes Xosé Touceda Abelleira   777,95 5,86
111 Villar50 Jesús Villar Estévez   745,95 32,00
112 Mendami Miguel Daporta Méndez   737,84 8,11
113 Marcelino *   713,12 24,72
114 JEF José Manuel Edrosa Folgueira   698,28 14,84
115 Zizou2100 José Gabino Edreira García   681,63 16,65
116 Bazamuros Antonio Bazarra Agulla   650,74 30,89
117 Lestrove José Manuel Rodríguez Alvarez   596,89 53,85
118 Brasillas Juan Diego Vázquez Remigio   566,02 30,87
119 Soutullo José Manuel Soutullo Sampedro   514,03 51,99
120 Teko Sergio Pérez Alvarez   453,38 60,65
121 Dalogax Daniel López García   444,40 8,98
122 Brincadeiro Alberto Rodríguez Meiriño   420,07 24,33
123 Betinho Roberto Maceiras Seoane   402,68 17,39
124 Fer *   204,36 198,32
125 Kike Enrique Iglesias Rivera   192,05 12,31
126 Atejer00 Javier Estévez Rama   126,92 65,13
127 Alonso113 David Alonso Alvarez   124,58 2,34
128 XabiSB *   98,89 25,69
129 Carmo77 Antonio Javier Hidalgo Fernández   0,00 98,89
130 Casor.agra Cástor Alexandre Agra Díez   0,00 0,00
131 Deltaford Miguel Angel García López   0,00 0,00
132 Diego Roma Diego Roma Ruibal   0,00 0,00
133 DragonRunner Alfonso Soto Gutiérrez   0,00 0,00
134 Espido *   0,00 0,00
135 Jaru Juan Antonio Quiñones Míguez   0,00 0,00
136 Javito Javier Garrido Pumar   0,00 0,00
137 Kami Camilo López Valencia   0,00 0,00
138 Magar Marcos Manuel García Lago   0,00 0,00
139 Mavai Manuel Vázquez Iglesias   0,00 0,00
140 Miguel MM Miguel Martínez Martínez   0,00 0,00
141 Silva Ramón Silva López   0,00 0,00
142 Thor Eduardo Ameal Lorenzo   0,00 0,00
143 Txuki30 *   0,00 0,00
144 XabarilCorredor Omar Rodríguez Mayo   0,00 0,00
145 42195 Antón Gómez Pombo M Non inscrito
146 Airkanada Alberto Lorenzo Giménez M Non inscrito
147 Anillaco Guillermo Campos Martinaschi M Non inscrito
148 Bardallas Oscar Ciudad Cendán M Non inscrito
149 Barreras Iván Alvarez M Non inscrito
150 Belga Baltasar Figueiras Martínez M Non inscrito
151 Danielsanv Daniel Sánchez Valencia M Non inscrito
152 Deivitri David González Campos M Non inscrito
153 Derek Iván Pablo Sanmartín Carreira M Non inscrito
154 Ex_chema José María Fernández Blanco M Non inscrito
155 Ferreño José Luis Ferreño Lamas M Non inscrito
156 Fito Adolfo Rodríguez Rodríguez M Non inscrito
157 Florblandita Francisco Javier Martínez Gondar M Non inscrito
158 Fotojuanma Juan Manuel Mata Torreira M Non inscrito
159 Gordiño Antonio Otero Uhía M Non inscrito
160 Haile Pedro Pablo Outerelo Cousiño M Non inscrito
161 Huguito Hugo Balsera Sanmiguel M Non inscrito
162 Ian Antonio Rodríguez García M Non inscrito
163 J.Lens Jesús Lens Costa M Non inscrito
164 J.Luis José Luis Prado Montero M Non inscrito
165 Khene Francisco Cuevas Alonso M Non inscrito
166 Kosta Fernando Casal Couto M Non inscrito
167 Mighel Miguel Señorís Bargo M Non inscrito
168 Migueldes Miguel Borrajo Des M Non inscrito
169 Milla Manuel Miyares Ces M Non inscrito
170 Nonseimoito Antón Couto Oliveira M Non inscrito
171 Pabloto Pablo Buceta Blanco M Non inscrito
172 Pinto Alberto Garrido Daponte M Non inscrito
173 Pipo Oscar Sabucedo Blanco M Non inscrito
174 Rama Fernando Rama González M Non inscrito
175 Santiaguiño Christian Sánchez Otero M Non inscrito
176 Shogun11 Víctor Manuel González Martínez M Non inscrito
177 SRodriguezOtero Simón Rodríguez Otero M Non inscrito
178 Tatorazin Iván Alvarez Pérez M Non inscrito
179 Tintín José Antonio Recouso Caamaño M Non inscrito
180 Txomin Domingo Prado Teijeiro M Non inscrito
181 Un campeón Constantino Real Rodríguez M Non inscrito
182 Xan de Ris Xoán Area Santos M Non inscrito
183 Xoseanton72 Xosé Antón Barreiro Pereira M Non inscrito
Aniversarios

24/02/2017
Hoxe ningún participante está de aniversario.

Contacto

Contacta coa organización no foro oficial do Circuíto.

Subir

© Correr en Galicia 2006-2015