Circuíto 2015-16

Clasificacións

1ª IND 2ª IND 3ª IND Clasificación Montaña

Terceira división - Femenina

Xeral / Masculina / Femenina / Envío recente

  Nick Nombre   Puntos Diferencia Equipo
1 Carme71 María del Carmen Cotovad Malvar F 6.325,32  
2 Amina Laura Núñez Naveira F 4.009,99 2.315,33
3 Rjetyk Raquel Vázquez F 3.805,78 204,21
4 Tanenka * F 3.583,50 222,28
5 Lucirg Luz Rodríguez García F 3.109,75 473,75
6 Larabuig Lara Buig F 2.932,92 176,83
7 Elenapecloset Elena Pérez González F 2.895,05 37,87
8 CR-74 * F 2.422,14 472,91
9 Vickylos Vicky Losada Pérez F 2.384,94 37,20
10 Meiguiña * F 2.213,06 171,88
11 Cris1979 * F 2.088,74 124,32
12 Marybego María Begoña Cajade Blanco F 1.930,30 158,44
13 Kosoto Belén Rodríguez Vidal F 1.908,97 21,33
14 Gapi Pilar Gómez Otero F 1.893,11 15,86
15 Lucivase Lucía Vázquez Sesar F 1.799,75 93,36
16 PequeñaCriatura * F 1.683,54 116,21
17 Anitalos Ana Losada Pérez F 1.570,68 112,86
18 Patri Patricia Barreira Rodríguez F 1.531,43 39,25
19 PiliVF Pilar Vázquez Febrero F 1.477,91 53,52
20 Roni * F 1.270,18 207,73
21 Silgarcia13 Silvia García Lorenzo F 1.054,73 215,45
22 CarlaPenabad Carla Penabad García F 1.042,30 12,43
23 Carmela Carmela Sánchez Barreiro F 1.039,59 2,71
24 Cris Cristina Estévez Crespo F 901,24 138,35
25 Cabaciña Angeles Rodríguez Taboada F 872,64 28,60
26 Merchif Mercedes Figueroa Suárez F 686,05 186,59
27 Kyusvi Victoria Veiga Santos F 658,79 27,26
28 Tina Cristina Novellas Julià F 656,43 2,36
29 Aleida * F 329,35 327,08
30 Annie Ana María Anta González F 312,21 17,14
31 Chorima91 Iria Fernández Moscoso F 211,38 100,83
32 Jair Jair Cabaleiro Fernández F 194,09 17,29
33 Gema Gema Rocío Freire Díaz F 120,46 73,63
34 MaryAbal Mary Abal Abal F 81,33 39,13
35 Aportela * F 0,00 81,33
36 Bar * F 0,00 0,00
37 Li Liliana Rodríguez Pañeda F 0,00 0,00
38 Luna70 * F 0,00 0,00
39 Lupe * F 0,00 0,00
40 Majo María José Iglesias González F 0,00 0,00
41 Mizhu Laura Carracedo García F 0,00 0,00
42 Tere Teresa Pazos Soage F 0,00 0,00
43 Albacastelo Alba Castelo Cuesta F Non inscrito
44 Amallo Ana María Mallo Domínguez F Non inscrito
45 Brétema Cristina Pérez Rodríguez F Non inscrito
46 Espinete19 Susana Fernández Fernández F Non inscrito
47 Fapabe Begoña Sendon Rico F Non inscrito
48 Felisabel Feli López Arnau F Non inscrito
49 JBalboa Jael Fernanda Balboa García F Non inscrito
50 Kari Karina Callón Treus F Non inscrito
51 Luzía Lucía Piñero González F Non inscrito
52 Malaura109 María Laura Lozano Requelme F Non inscrito
53 Manelaxela María Penalta Rodríguez F Non inscrito
54 Marale María José Chouza Santamaría F Non inscrito
55 Marta Marta Docampo Ojea F Non inscrito
56 Merry2 María Jesús Gómez González F Non inscrito
57 Nay Nayem Emnay Mosquera Castro F Non inscrito
58 Nikita Mónica Pensado Santos F Non inscrito
59 Pelexinha Andrea Ramos Fernández F Non inscrito
60 Pili María del Pilar Fernández Sanjosé F Non inscrito
61 Raquel Raquel Nieves González F Non inscrito
62 RosMaSe Rosa M. Maceiras Seoane F Non inscrito
63 Sarasincro Sara Castillo Oñate F Non inscrito
64 Sesé María José Miyares Ces F Non inscrito
65 Vanesssuky Vanesa Otero Dios F Non inscrito
66 Vegs Victoria Eugenia García Sobrido F Non inscrito
Aniversarios

16/01/2017
Hoxe é o aniversario de Chete, Gefreiter, Kyusvi e Lucivase.

Contacto

Contacta coa organización no foro oficial do Circuíto.

Subir

© Correr en Galicia 2006-2015