Clasificacións

Así vai a tempada
Envía os teus puntos

1 ª División. Xeral

Xeral Masculina Feminina

Posto Nick Nome Puntos Diferencia
1 Jose.Losada José Losada Pérez 10.028
2 Amador Amador Reboreda Graña 9.417 611
3 Lihto Angel Juviño Prego 8.144 1.273
4 Davisal David Pérez González 7.850 294
5 Sanmikel * 7.728 122
6 Lauren Troy Laureano Troitiño Limeres 7.653 75
7 Lolinho38 Manuel Ulla Rega 7.320 333
8 Maseda Francisco Javier Maseda Carballo 7.176 144
9 Corneira José Suárez Leis 6.949 227
10 Amina Laura Núñez Naveira F 6.812 137
11 Sonsuso Jesús Conde Lago 6.811 1
12 SergioRR Sergio Requeijo Requeijo 6.739 72
13 Rosetas Rogelio Manuel Pérez Miñones 6.667 72
14 Montxo José Ramón Conde Torres 6.653 14
15 Home de nejro * 6.453 200
16 Norris Jesús Enrique Rey Souto 6.448 5
17 Niko Bas Nicolás Fernando Bas Roth 6.446 2
18 Manuel_slm Manuel Soto López 6.438 8
19 Oscar Óscar Manuel Fernández Pérez 6.294 144
20 Miguel_13 Miguel Iglesias Amores 6.265 29
21 JotaVV José Varela Verdes 6.240 25
22 Español Benito Piñeiro Abeijón 6.111 129
23 Parla Rubén Martínez del Río 6.043 68
24 M.Díaz Miguel Díaz Carballo 6.006 37
25 Juli74 José Julián Beltrán Taboada 5.934 72
26 Rubén 82 Rubén Navia Iglesias 5.851 83
27 Papero * 5.720 131
28 Reiris David Arias Quinteiro 5.697 23
29 Gompi Gonzalo Rodríguez López 5.596 101
30 Sito Jesús Eduardo Pérez Rodríguez 5.526 70
31 Domato Juan Carlos Domato Verdía 5.501 25
32 Xabi Javier Dopazo Louzán 5.484 17
33 Jarr * 5.320 164
34 Calamar72 César Fernández Blanco 5.296 24
35 Jotaeme José María Levoso Touceda 5.254 42
36 Carbaslot Mario Daniel Varela Crespo 5.244 10
37 Giovanni * 5.202 42
38 Dponte David Ponte Iglesias 5.142 60
39 Kulzar Diego Ruiz Breijo 4.995 147
40 Mendeselassie Francisco M. Méndez Quintela 4.899 96
41 Karamés Manuel Rodríguez Caramés 4.867 32
42 Orion764 * 4.864 3
43 Secaiv * 4.854 10
44 Nes Néstor Arias Paz 4.720 134
45 Xabiarnoia Francisco Javier Santamaría Lorenzo 4.699 21
46 Choina José Javier Díaz Araujo 4.667 32
47 Romarís * 4.658 9
48 Guiller * 4.618 40
49 Jinx Jorge Blanco Fernández 4.582 36
50 Sr.Ito Teodoro Martínez Alonso 4.562 20
51 Vidal Oscar Vidal Rodríguez 4.522 40
52 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro 4.499 23
53 Quiquevich Enrique Lago Neira 4.437 62
54 MonchoFV Moncho Ferraces Vázquez 4.266 171
55 Manolete75 Manuel Puente Veiga 4.260 6
56 G.Silva Gonzalo Silva Brenlla 4.222 38
57 Jose-Zeus José Manuel Iglesias Torres 4.200 22
58 Sergio Sergio Monteagudo Rodríguez 4.108 92
59 Abellas J. Benito Abellas Otero 4.061 47
60 E.M.A. * F 4.032 29
61 Buru Alberto Aramburu García-Pintos 3.999 33
62 El Pitufo Cianótico Javier Sánchez López 3.957 42
63 Evarist Evaristo García Martínez 3.952 5
64 Luille Luis Valdés López 3.933 19
65 Maniso Manuel Carpente Vázquez 3.929 4
66 Joerace José Carrera Camisón 3.920 9
67 Cajulo Alberto Carou Carril 3.900 20
68 Alvaro12 Alvaro López Jácome 3.890 10
69 Roberto Roberto Feijoo Cantarilla 3.886 4
70 Jjtajes Juan Jesús Tajes Mayo 3.724 162
71 Alexis77 Alexis Buig Fernández 3.676 48
72 Doctor Slump * 3.667 9
73 Andrés61 Andrés González García 3.638 29
74 Irdam José Isaias Burlido Borrego 3.547 91
75 Fuguillas Rubén Vila Sieira 3.529 18
76 Monchodepelejrino José Ramón Mayo Martínez 3.520 9
77 Javi-42KS Francisco Javier González Ledo 3.468 52
78 Calilo Oscar Figueiras Torea 3.440 28
79 Esguellao José Javier Gómez Iglesias 3.430 10
80 XabierdeParada Francisco Xabier González Rodicio 3.414 16
81 Mastin José Antonio González Martínez 3.378 36
82 Iceman José Luis López Alvarez 3.350 28
83 Beauvais Juan Carlos Paz González 3.339 11
84 A.Rodal Angel Manuel Rodal Diz 3.325 14
85 Xan * 3.323 2
86 Josete José Luis Dapena Tenorio 3.248 75
87 Josekioto José Navarro Antón 3.192 56
88 Gefreiter Miguel Cabo Villaverde 3.172 20
89 Miote * F 3.166 6
90 Basi Basilio Verdeal González 3.165 1
91 Weder Víctor González Horta 3.164 1
92 Magono Manuel González Novoa 3.155 9
93 Free-Runner * 3.123 32
94 Rapo * 3.094 29
95 Flecha * 3.084 10
96 Davidgara David Garabatos Barciela 3.052 32
97 Hwarang Diego Martínez Ribao 2.993 59
98 Jasper José Antonio Saavedra Pazos 2.927 66
99 Vítor Vítor Manuel Rodríguez Jurjo 2.882 45
100 Mateotn * 2.850 32
101 Xb74 Xabier Varela López 2.841 9
102 Juan J. Juan J. Paz Rodríguez 2.826 15
103 Paíno * 2.747 79
104 Señarís José Ramón Señarís Boo 2.701 46
105 Xoserra José Ramón Abel Suárez 2.699 2
106 Mario.R Mario Rodríguez Otero 2.682 17
107 Seixi Sergio Ares Chao 2.673 9
108 Maistrote_Diego Diego Couto Naya 2.637 36
109 Maikel * 2.625 12
110 Davidi David Iglesias Rigueira 2.619 6
111 AlexN * 2.585 34
112 Matogrosso Guillermo Mateos García 2.565 20
113 Quiquinho Enrique Jorge Rama Rodríguez 2.562 3
114 Karris * 2.545 17
115 Papa-Léguas Cristóbal Mateos García 2.522 23
116 Guineano José Luis Martínez Vicente 2.511 11
117 Marcerp Marcelino Rivas Pombo 2.510 1
118 Javitxu Javier Pérez Rodríguez 2.486 24
119 Kurty Marcos Antonio Blanco Figueirido 2.484 2
120 Franjalago Francisco Javier Lago Goberna 2.462 22
121 Maxi * 2.452 10
122 Casper Javier Gil Pereira 2.448 4
123 Atejer00 Javier Estévez Rama 2.420 28
124 Aquintiana Alberto Quintiana Reimunde 2.409 11
125 Jaimec Jaime Carlos Martínez Losada 2.403 6
126 Taurus2005 Adolfo Omar Ríos 2.363 40
127 Caracolita Ana Isabel Rodríguez Expósito F 2.294 69
128 Breijo Carlos Breijo Teixeira 2.257 37
129 Koala36 Jorge Carreira Nodar 2.250 7
130 Mon * F 2.250 0
131 Lubo José Luis Bouza Freire 2.246 4
132 Aandres Alán Andrés Fidalgo 2.201 45
133 Trécola Carlos Cid Coello 2.196 5
134 Toky Tomás Martínez Alvarez 2.125 71
135 Fonvigo Alfonso Codón Vega 2.111 14
136 Jsuacos Juan Jesús Suárez Costa 2.107 4
137 Marito Mario González Freire 2.073 34
138 Carba Xosé Manuel Carballeira Hortas 2.047 26
139 Ramón Conde Ramón Conde Bermúdez 2.006 41
140 Fleky Martín Eugenio Rodríguez Gómez 2.004 2
141 Césarcors César Ramil Ferreiro 1.967 37
142 Xocas Xaquín Castro Iglesias 1.948 19
143 Keniata Francisco Javier Suárez Bermúdez 1.871 77
144 Novoa_run José Luis Novoa Cid 1.867 4
145 Abeldaba Abel Darriba Barba 1.863 4
146 Xenosilve José Manuel Omil Iglesias 1.844 19
147 Mei José Luis Vázquez Meijide 1.816 28
148 Alberto73 Alberto Lorenzo Uz 1.806 10
149 Kiks Enrique Peña González 1.760 46
150 Tiojuan * 1.741 19
151 Quini Henrique Telo Fernández 1.726 15
152 LorenzoG Lorenzo Graña Murado 1.724 2
153 Toledano Angel Pumar Bóveda 1.694 30
154 Sito 77 Luis Vilasuso Pita 1.678 16
155 Kinki Joaquín Rodiño Rey 1.664 14
156 Joseromero José Antonio Romero Barreiro 1.615 49
157 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada 1.605 10
158 Baixalimia Rubén Airas Cota 1.584 21
159 MACG Miguel Angel Carreira García 1.562 22
160 Xoseavión Xosé Carlos González Avión 1.538 24
161 Xesús-man * 1.492 46
162 Luisji * 1.445 47
163 Tono José Antonio Vallejo Pérez 1.443 2
164 Pipe Felipe Iglesias Mira 1.358 85
165 Sama Inés Papín Estévez F 1.350 8
166 Cesarin César Rodríguez Folgar 1.328 22
167 Agpardo Antonio García Pardo 1.198 130
168 Seinfeld Roberto García Pazos 1.171 27
169 Luishermida Luis Hermida Reimúndez 1.148 23
170 Elvis Fernando Rodríguez Vázquez 1.050 98
171 Jorin Francisco Javier Ortega Infiesta 1.043 7
172 Litoral99 Manuel Luis Fernández Pena 976 67
173 Pedralonga * 928 48
174 Darck Jesús Alberto Morlán Otero 905 23
175 Trigo Francisco Pais Trigo 895 10
176 Arbitrucho José Daniel González Quintairos 868 27
177 Yomismo David Pérez Santamaría 856 12
178 Yagosega Santiago M. Gey Segade 835 21
179 Fonghi Xosé Manuel Carrera Carrera 689 146
180 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez 687 2
181 WASP * 684 3
182 A.G.G. Angel García García 545 139
183 Toneco Antonio Carballal González 489 56
184 Zalo Gonzalo Seoane Nieto 465 24
185 Maistrote_SGS Segismundo López Penado 444 21
186 AIC Alberto Iglesias Cabaleiro 367 77
187 Adroq Adán Roque 311 56
188 Extremeñeiro José María Brea Sánchez 268 43
189 Rompepernas Francisco Blanco Alvarez 210 58
190 Nandopr Fernando Patricio Rey 178 32
191 Xmunizmuniz Xoán Muñiz Muñiz 153 25
192 Fino Edgar Manuel López Baleirón 109 44
193 Caracol José Antonio Viña Vázquez 0 109
194 Jaco_Gz Jacobo López Corral 0 0
195 Santa José Manuel González Santamaría 0 0
196 Docasar Adolfo Fernández Docasar
197 JesúsRañaP Jesús Raña Platas
198 Josedr10 José Angel Díaz Bautista
199 Lema01 Carlos Lema Porteiro
200 María María José Grobas Garaboa F