Clasificacións

Así vai a tempada
Envía os teus puntos

3 ª División. Xeral

Xeral Masculina Feminina

Posto Nick Nome Puntos Diferencia
1 Starbyte Héctor Cajaraville Araújo 5.063
2 J.París * 4.974 89
3 Mingacho Manuel Vázquez Ramos 4.179 795
4 Manolovar Manuel Varela Vila 4.080 99
5 Pestortos Ricardo Alonso Fernández 4.010 70
6 Aleksandre Alexandre García López 3.693 317
7 Demodeneno José Luis Barca Bravo 3.578 115
8 Pepemanba Pepe Mansilla Barreiro 3.180 398
9 Robeer Roberto Hernando Santalla 2.852 328
10 Lete Carlos García Amigo 2.737 115
11 RCD_Daniel Daniel Pose García 2.725 12
12 Jgvillanueva Jorge González Villanueva 2.654 71
13 FitoBeerRunners Adolfo García Alonso 2.559 95
14 Anomander * 2.536 23
15 NandezFR Víctor Fernández Estévez 2.534 2
16 Jchm * 2.505 29
17 Pregal David Alonso Pregal 2.429 76
18 Jrvaca11 Juan Ramos Díez 2.332 97
19 Deportivo1964 Francisco Javier Villamisar Calviño 2.162 170
20 Lybri José Carlos Ferreira González 2.008 154
21 Emmme * F 2.007 1
22 Chamorun Eugenio Chamorro Rodríguez 1.998 9
23 Rozio Rocío Alfonso Pita F 1.963 35
24 Javi CAS Javier Armesto Pulido 1.921 42
25 Jllopezro José Luis López Rodríguez 1.888 33
26 Garci José Antonio García Méndez 1.855 33
27 Victoria Victoria E. López Permuy F 1.852 3
28 SrPipoy Daniel Bermúdez Alvarez 1.823 29
29 Cote2 * 1.813 10
30 Segun Segundo Navia Giráldez 1.768 45
31 Kadembruk Iván Folla-Cisneros Vidal 1.716 52
32 Silvita Silvia Gestal Golán F 1.644 72
33 Javier76 Francisco Javier Díaz León 1.635 9
34 Ian1 * 1.586 49
35 Tronkopanza Ramón Troncoso Sobrino 1.540 46
36 Antelo88 Pablo Antelo García 1.500 40
37 Sarasincro Sara Castillo Oñate F 1.500 0
38 Yumanji Yuman Louzao Mella 1.464 36
39 Bradley Alejandra Losada Novoa F 1.429 35
40 Galaxian Javier Fernández Martínez 1.412 17
41 Mendami Miguel Daporta Méndez 1.405 7
42 Lili Yan li Chen Lin F 1.387 18
43 Aldara Araceli Veiga Bermejo F 1.364 23
44 Rubenigui José Rubén Calvo Fernández 1.337 27
45 Estrellafugaz * F 1.277 60
46 Rleal Roberto Leal Díaz 1.274 3
47 Payros * 1.268 6
48 Marybego María Begoña Cajade Blanco F 1.223 45
49 Anblanmoran Ángel Blanco Morán 1.172 51
50 XabierRivas Xabier Rivas Martínez 1.159 13
51 Calazilla Pablo López Calaza 1.138 21
52 Topocho Juan Manuel Rodríguez Puga 1.100 38
53 Golfin Marcos Mondelo Baltar 1.076 24
54 Mascalzzone Jaime Pérez Alvarez 1.000 76
55 Novoa Alejandro Luis Novoa 983 17
56 Angelito * 964 19
57 Amodiño JC Jorge Castro Pérez 870 94
58 Hugo Hugo Pena Valiño 858 12
59 Quetepillo José Luis Díaz Vázquez 853 5
60 Naty Natalia Sierpes Pereira F 846 7
61 Zasca * 806 40
62 Berit S Berit Sommerfelt F 792 14
63 Carlosdpache Carlos Díaz-Pache Mackinlay 787 5
64 Francuenca Francisco José Cuenca García 762 25
65 Carbuntxo Francisco Javier Bello Abuín 718 44
66 Moratos Ricardo Moratinos García 686 32
67 Santacompanha * 660 26
68 Niebla * F 619 41
69 Guerris Alberto Sanjurjo Lozano 569 50
70 Campanilla Heliana Martínez Alonso F 541 28
71 Andy1977 Andrés Méndez Pascal 529 12
72 JaimeRV Jaime Rodríguez Vidal 517 12
73 Pires Fernando López Riveiro 503 14
74 Vero Verónica Iglesias Fustes F 493 10
75 Lore Dolores Rey Da Silva F 389 104
76 Lmartsil Luis Martínez Silveira 362 27
77 Beeper Humberto Palacios Rey 353 9
78 Xan de Ris Xoán Area Santos 345 8
79 Jaimito Jaime Vázquez Meijide 334 11
80 Tomatecolorado José Antonio Aragunde Dieste 327 7
81 Yoyo Juan Manuel González Quiroga 315 12
82 Rouss * F 314 1
83 Danielsanv Daniel Sánchez Valencia 298 16
84 Ibán * 297 1
85 Mera * 244 53
86 Felisabel Feli López Arnau F 241 3
87 Loreniña Lorena Ríos Trillo F 202 39
88 Bardallas Oscar Ciudad Cendán 183 19
89 Oscar Ma Óscar Mallo Estévez 143 40
90 Carliños Carlos Gómez Núñez 138 5
91 Fipe Alberto Fidalgo Pesquera 112 26
92 TerePazos Teresa Pazos Soage F 106 6
93 Miropai Miguel José Abad Barros 91 15
94 Tartarugo Evaristo Alonso Misa 86 5
95 Matgar José Carlos Matilla García 77 9
96 Anucho Ana Paz Pérez F 0 77
97 Aportela * F 0 0
98 As Laxes Abel Barros González 0 0
99 Burundisimo * 0 0
100 Caba * 0 0
101 Carrillo Miguel Carrillo Silvoso 0 0
102 Chan José Gómez Chan 0 0
103 Conlalenguafuera Francisco Rodríguez Pereira 0 0
104 Cris Cristina Estévez Crespo F 0 0
105 David23 Juan David Ruiz Piñeiro 0 0
106 De Palleiro Diego Troncoso Casal 0 0
107 Derek * 0 0
108 Docampo * 0 0
109 Elamosom Enrique Lamoso Méndez 0 0
110 Eloytf Eloy Tembras Franco 0 0
111 Fariñas Pedro J. Fariñas Díaz 0 0
112 Ferraduro * 0 0
113 Ferre Alberto Ferreño Rodríguez 0 0
114 Ferrero Carmen Ferrero del Pozo F 0 0
115 Finy David Alonso Alonso 0 0
116 Fotojuanma * 0 0
117 Friedman Jesús Manuel Sanviceente Figueiras 0 0
118 Furabolos José Ramón Rancaño Herrán 0 0
119 George Jorge Rodríguez Martínez 0 0
120 Grecopadre Carlos Carlos Rivo López 0 0
121 Gusaio Susana Parguiña Fernández F 0 0
122 Inklesinho Gustavo López Martínez 0 0
123 Jacasu Javier Campos Suárez 0 0
124 Javirito Javier González Cajiao 0 0
125 Jorgegiadáns Jorge Alberto Hernández Giadáns 0 0
126 Jose291183 José Antonio Vázquez Liste 0 0
127 Laury80 Laura García-Truñón Trasande F 0 0
128 Ledeminho Damián Rodríguez Blanco 0 0
129 Leonardo Arturo Leonardo Graña Yáñez 0 0
130 Lopes Xosé Touceda Abelleira 0 0
131 Ltz1989 Víctor Rodríguez Céspedes 0 0
132 Lucax * F 0 0
133 Lucía Lucía Cobelo Fojo F 0 0
134 Luninorni Ignacio Norniella Fernández 0 0
135 Manu0929 Manuel Muíño Mirón 0 0
136 Marsupi Alejandro Varela Fuentes 0 0
137 Masco Fátima Rodríguez Gago F 0 0
138 MJ.Touron María José Touron Novelle F 0 0
139 Nelk Adrián Silva Caamaño 0 0
140 Onte Carlos Aller Fernández 0 0
141 Orzowei2 José Antonio Figueira Ces 0 0
142 Os Cotos José Carlos Lado Torres 0 0
143 Patito Patricia Redondo Silva F 0 0
144 Pepix12 José Antonio Vázquez Fernández 0 0
145 Popoyo Julio Alberto Aldrey Bao 0 0
146 Sagaykanon Eugenio Rubén Hurtado de Castro 0 0
147 Samayo Jorge Antonio Alvarez Rico 0 0
148 Santi Cuervo Santiago Gómez Cuervo 0 0
149 Santiaguiño Christian Sánchez Otero 0 0
150 Sapresa Samuel Presa Domínguez 0 0
151 Sararc_31 Sara Rodríguez Casaleiro F 0 0
152 Sargoman Iván Labrada Lanza 0 0
153 Somachigum Elías Méndez Alvarez 0 0
154 Sugom * F 0 0
155 Supermorais Eduardo José Alvarez Morais 0 0
156 Trailrunner Pedro Barbosa 0 0
157 Xuncall * 0 0
158 Aimimadriña Pedro Franco Corbacho
159 Allopez1981 Alejandro López López
160 Alopten Antía López Tenreiro F
161 Amra Alejandro Loureda Álvarez
162 Annie Ana María Anta González F
163 Antonio2 Antonio Río Lombardero
164 Basoa Manuel Basoa Rodríguez
165 Beuckelssen José Manuel Pérez Veiga
166 Canido Roberto García Collazo
167 Carliis Carla García Ferreiro F
168 Carpamos Juan Carlos Palleiro Mosquera
169 Cecebre *
170 Chayanne_Galaico Juan Diego Bermejo Fernández
171 Crs23 *
172 Curry Daniel Suárez Vázquez
173 Davidcouselo David Cons Couselo
174 Diéguez Oscar Diéguez Pintor
175 Fision Boy David Vázquez García
176 Gapi Pilar Gómez Otero F
177 Helsinki Carlos Revuelta Méndez
178 JBalboa Jael Fernanda Balboa García F
179 JLBM José Luis Benito Martínez
180 Jony Jonathan Pérez Pérez
181 Jorge.Quini Jorge Novoa Pérez
182 Jorgearteixo *
183 Jose 09 *
184 Josef Ludwig José Luis Calo González
185 Khene *
186 Kurai_tri Manuel Rodríguez Fernández
187 Lasfar11 Javier Ledo Castro
188 Losanmar Lorenzo Sánchez Marcos
189 Luciavb5 Lucía Vázquez Blanco F
190 Maistrote_Hugo Hugo Conchado Galupo
191 Maistrote_Lenin Pablo Rodríguez-Vellando
192 Mancatez Manuel Castro Estévez
193 ManuRieiro16 Manuel Rieiro García
194 Marcos Marcos Castro Balboa
195 Marcosf Marcos Feijóo Paz
196 Marta R.R. Marta Rey Romero F
197 Merchif Mercedes Figueroa Suárez F
198 Migué Miguel Tobío Montoto
199 Mister Alexandre Fernández Tojo
200 Monchito Luis Mon Casariego
201 Monli * F
202 MrPascu Diego Vázquez Díaz
203 Nando_lg Fernando Loureiro Guillermo
204 Pazolo555 Pablo Rodríguez Alonso
205 Pena Alberto Pereiras Pena
206 Psrodh Pedro Rodríguez Hernández
207 Roncalle Jorge Soto Ramos
208 Rubiodepadrón Angel Lorenzo Silva
209 Ruby Rubén Barreiro Gandoy
210 Sakydogalo *
211 Soriano *
212 Tina Cristina Novellas Julià F
213 Uishhhhh Luis Míguez Aquino
214 Vane Vanesa Varela Crespo F
215 Vilajoey25 J.Alberto Santiago Acuña
216 Vodi *
217 Xinzo José Manuel Pérez Vázquez
218 Yonathan Mario Boga Lesta