Clasificacións

Así vai a tempada
Envía os teus puntos

Montaña. Xeral

Xeral Masculina Feminina

Posto Nick Nome Puntos Diferencia
1 Rufino * 13.134
2 Norris Jesús Enrique Rey Souto 11.042 2.092
3 Monchodepelejrino José Ramón Mayo Martínez 10.880 162
4 XabierdeParada Francisco Xabier González Rodicio 9.548 1.332
5 Janaga Javier Navia 8.714 834
6 Maistrote_Diego Diego Couto Naya 8.606 108
7 Mario.R Mario Rodríguez Otero 7.122 1.484
8 Txema_mnf José Manuel González Durán 6.649 473
9 SrPipoy Daniel Bermúdez Alvarez 6.335 314
10 Gompi Gonzalo Rodríguez López 6.274 61
11 Panchetti Marcos Rouco 5.893 381
12 Maseda Francisco Javier Maseda Carballo 5.099 794
13 Taurus2005 Adolfo Omar Ríos 4.862 237
14 Cajulo Alberto Carou Carril 4.853 9
15 Mendeselassie Francisco M. Méndez Quintela 4.745 108
16 Pregal David Alonso Pregal 4.583 162
17 Naty Natalia Sierpes Pereira F 4.244 339
18 Magono Manuel González Novoa 4.059 185
19 J.París * 4.046 13
20 Sito Jesús Eduardo Pérez Rodríguez 3.837 209
21 Romarís * 3.751 86
22 Emmme * F 3.717 34
23 SergioRR Sergio Requeijo Requeijo 3.711 6
24 Luille Luis Valdés López 3.684 27
25 Oscar Óscar Manuel Fernández Pérez 3.606 78
26 Sergio Sergio Monteagudo Rodríguez 3.544 62
27 Manuel_slm Manuel Soto López 3.325 219
28 Atejer00 Javier Estévez Rama 3.196 129
29 Calazilla Pablo López Calaza 3.082 114
30 Duma * 2.889 193
31 Jchm * 2.674 215
32 Jagy José Antonio García Yáñez 2.643 31
33 Choina José Javier Díaz Araujo 2.607 36
34 Jose-Zeus José Manuel Iglesias Torres 2.564 43
35 Aldara Araceli Veiga Bermejo F 2.516 48
36 Anomander * 2.501 15
37 DavidTorrón David Torrón Barciela 2.479 22
38 Jose.Losada José Losada Pérez 2.461 18
39 Miguel_13 Miguel Iglesias Amores 2.418 43
40 Niko Bas Nicolás Fernando Bas Roth 2.363 55
41 Marcerp Marcelino Rivas Pombo 2.216 147
42 NandezFR Víctor Fernández Estévez 2.115 101
43 Amodiño JC Jorge Castro Pérez 1.955 160
44 Jgvillanueva Jorge González Villanueva 1.899 56
45 Kosoto Belén Rodríguez Vidal F 1.887 12
46 Sanmikel * 1.835 52
47 Amador Amador Reboreda Graña 1.831 4
48 Weder Víctor González Horta 1.804 27
49 Zasca * 1.723 81
50 Parla Rubén Martínez del Río 1.716 7
51 Santa José Manuel González Santamaría 1.713 3
52 Ian1 * 1.676 37
53 Davisal David Pérez González 1.622 54
54 PabloChao Pablo Chao Ramil 1.584 38
55 Esguellao José Javier Gómez Iglesias 1.534 50
56 Koala36 Jorge Carreira Nodar 1.514 20
57 Lihto Angel Juviño Prego 1.508 6
58 Corneira José Suárez Leis 1.445 63
59 Marito Mario González Freire 1.394 51
60 Jbesteiro Juan Besteiro Dono 1.383 11
61 Rubenigui José Rubén Calvo Fernández 1.381 2
62 Silvita Silvia Gestal Golán F 1.376 5
63 Josete José Luis Dapena Tenorio 1.349 27
64 Vítor Vítor Manuel Rodríguez Jurjo 1.347 2
65 Rucar Marga Moreno Fernández F 1.346 1
66 Starbyte Héctor Cajaraville Araújo 1.344 2
67 Suka Inés Iglesias Fraga F 1.333 11
68 Iceman José Luis López Alvarez 1.284 49
69 Angelito * 1.281 3
70 Kiks Enrique Peña González 1.227 54
71 Albertinho José Alberto Atanes Iglesias 1.200 27
72 Vidal Oscar Vidal Rodríguez 1.182 18
73 Milos Emilio Diéguez Pazo 1.175 7
74 Free-Runner * 1.154 21
75 Lauren Troy Laureano Troitiño Limeres 1.144 10
76 Lete Carlos García Amigo 1.121 23
77 Jllopezro José Luis López Rodríguez 1.096 25
78 Donova Manuel Lires Freire 1.090 6
79 Xabiarnoia Francisco Javier Santamaría Lorenzo 1.067 23
80 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro 1.067 0
81 Nes Néstor Arias Paz 1.060 7
82 Kunko Iván Dosantos Luis 1.029 31
83 Kipketer Andrés Florez Pérez 1.009 20
84 Infgge00 Giovani García Estévez 999 10
85 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada 989 10
86 Kyusvi Victoria Veiga Santos F 986 3
87 Keniata Francisco Javier Suárez Bermúdez 984 2
88 Amina Laura Núñez Naveira F 979 5
89 Cousas Rubén Rodríguez Fernández 944 35
90 Guineano José Luis Martínez Vicente 928 16
91 Dponte David Ponte Iglesias 911 17
92 Maniso Manuel Carpente Vázquez 897 14
93 Jarr * 894 3
94 Flecha * 889 5
95 JotaVV José Varela Verdes 858 31
96 G.Silva Gonzalo Silva Brenlla 846 12
97 Mingacho Manuel Vázquez Ramos 836 10
98 Zalo Gonzalo Seoane Nieto 830 6
99 Césarcors César Ramil Ferreiro 819 11
100 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez 817 2
101 Juanmanquik Juan Manuel Bautis Otero 780 37
102 Rosetas Rogelio Manuel Pérez Miñones 747 33
103 Pestortos Ricardo Alonso Fernández 742 5
104 Ibán * 740 2
105 Karris * 737 3
106 Yoli-CR * F 729 8
107 Hwarang Diego Martínez Ribao 716 13
108 Muros Manuel Martínez Sestayo 700 16
109 Ramón Conde Ramón Conde Bermúdez 687 13
110 Domato Juan Carlos Domato Verdía 683 4
111 Carba Xosé Manuel Carballeira Hortas 683 0
112 Caracolita Ana Isabel Rodríguez Expósito F 678 5
113 Jsuacos Juan Jesús Suárez Costa 670 8
114 Pine Joaquín Piñol Chas 669 1
115 Tortux Juan Sánchez Ramón 664 5
116 Lecop Eloy González Horta 662 2
117 Robertofg Roberto Fernández García 656 6
118 Montxo José Ramón Conde Torres 654 2
119 Lucirg Luz Rodríguez García F 633 21
120 Topocho Juan Manuel Rodríguez Puga 633 0
121 Isaac.m.f. Isaac Mariño Fernández 617 16
122 Rozio Rocío Alfonso Pita F 606 11
123 Danieler Daniel Estévez Rodríguez 601 5
124 Pol34 Óscar Álvarez Estévez 599 2
125 Lmartsil Luis Martínez Silveira 591 8
126 Golfin Marcos Mondelo Baltar 589 2
127 Fototreboada * 578 11
128 Calilo Oscar Figueiras Torea 571 7
129 Grimo David Fraile López 557 14
130 Arbitrucho José Daniel González Quintairos 549 8
131 Casper Javier Gil Pereira 537 12
132 Estrellado Luis Santiago Costa 531 6
133 Javi CAS Javier Armesto Pulido 511 20
134 Victoria Victoria E. López Permuy F 501 10
135 GerardF Gerardo Miguel Fontán Pérez 497 4
136 Alexis77 Alexis Buig Fernández 494 3
137 Miguelo Miguel Deza Rodríguez 472 22
138 Josekioto José Navarro Antón 471 1
139 Alvaro12 Alvaro López Jácome 461 10
140 Davidi David Iglesias Rigueira 446 15
141 Maxi * 435 11
142 Javidemata Javier Pazos Recarey 435 0
143 Darck Jesús Alberto Morlán Otero 430 5
144 Francuenca Francisco José Cuenca García 426 4
145 Supermorais Eduardo José Alvarez Morais 422 4
146 Papero * 417 5
147 Memphis_ESP Satiro Brenlla Fajin 416 1
148 Luarnafraga Roberto Figueroa Suárez 415 1
149 Litoral99 Manuel Luis Fernández Pena 411 4
150 Repanocha Luis Alberto Martínez Ares 411 0
151 Mateotn * 408 3
152 Cote2 * 407 1
153 Home de nejro * 407 0
154 Quini Henrique Telo Fernández 389 18
155 Abeldaba Abel Darriba Barba 388 1
156 Lore Dolores Rey Da Silva F 388 0
157 Aquintiana Alberto Quintiana Reimunde 387 1
158 DaniSuso Daniel Suso Sánchez 384 3
159 Brincadeiro Alberto Rodríguez Meiriño 381 3
160 Orion764 * 379 2
161 Gilillo Emilio Medina Jiménez 367 12
162 FitoBeerRunners Adolfo García Alonso 358 9
163 Manolovar Manuel Varela Vila 351 7
164 Guerris Alberto Sanjurjo Lozano 346 5
165 Fuguillas Rubén Vila Sieira 346 0
166 Trigo Francisco Pais Trigo 344 2
167 Paíno * 343 1
168 Guiller * 342 1
169 Quiquinho Enrique Jorge Rama Rodríguez 341 1
170 JR José Ramón Vázquez Pazos 333 8
171 A.Rodal Angel Manuel Rodal Diz 333 0
172 Lenz Gerardo Pérez Lenza 330 3
173 Antelo88 Pablo Antelo García 330 0
174 Jasper José Antonio Saavedra Pazos 328 2
175 Aandres Alán Andrés Fidalgo 324 4
176 Vacatola Juanjo Gómez Cortés 321 3
177 Abellas J. Benito Abellas Otero 319 2
178 Inda Indalecio Tejeiro Méndez 309 10
179 Basi Basilio Verdeal González 303 6
180 Tono José Antonio Vallejo Pérez 293 10
181 Lili Yan li Chen Lin F 290 3
182 Roni * F 284 6
183 Tiojuan * 281 3
184 Moratos Ricardo Moratinos García 270 11
185 OsViCer Óscar Vidal Cerviño 270 0
186 Victoralvarez Víctor Alvarez Taboada 252 18
187 Javier76 Francisco Javier Díaz León 243 9
188 Loischantada * 241 2
189 Robeer Roberto Hernando Santalla 239 2
190 Lucivase Lucía Vázquez Sesar F 232 7
191 Baixalimia Rubén Airas Cota 228 4
192 Ocucodevelle Pedro Prada Rodríguez 227 1
193 Gallego Arturo Ramos Ferrol 225 2
194 Pepemanba Pepe Mansilla Barreiro 224 1
195 Davidgara David Garabatos Barciela 218 6
196 Joselug José Luis García Rodríguez 211 7
197 Seixi Sergio Ares Chao 201 10
198 Eldelmonte Manuel Rafael Pérez González 201 0
199 Andy1977 Andrés Méndez Pascal 190 11
200 Nandopr Fernando Patricio Rey 187 3
201 Filípedes Ángel Luis Prieto Yáñez 176 11
202 Kadembruk Iván Folla-Cisneros Vidal 153 23
203 Fuky Ramón Rey Gey 150 3
204 Piscu85 Benigno Míguez Sanisidro 146 4
205 Mito Ca Emilio Caeiro Casás 146 0
206 BaoEs Francisco Bao Estévez 135 11
207 Parrulo Antonio Ciudad Pereira 131 4
208 Bradley Alejandra Losada Novoa F 126 5
209 Aurora Aurora López Castro F 90 36
210 Marybego María Begoña Cajade Blanco F 89 1
211 A.G.G. Angel García García 0 89
212 Adroq Adán Roque 0 0
213 Agpardo Antonio García Pardo 0 0
214 AIC Alberto Iglesias Cabaleiro 0 0
215 Alber * 0 0
216 Alberalin Alberto Alonso Insua 0 0
217 Alberto73 Alberto Lorenzo Uz 0 0
218 AlbertoBoimorto Juan Alberto Sánchez Iñiguez 0 0
219 Aleksandre Alexandre García López 0 0
220 AlexN * 0 0
221 Ammiguens Angel Manuel Miguens Vázquez 0 0
222 Anblanmoran Ángel Blanco Morán 0 0
223 Andrés61 Andrés González García 0 0
224 Angelita Ángeles Sánchez Navia F 0 0
225 Antony Antonio Jesús Martínez Sanjorge 0 0
226 Anucho Ana Paz Pérez F 0 0
227 Aportela * F 0 0
228 As Laxes Abel Barros González 0 0
229 BaraYoko * 0 0
230 Bardallas Oscar Ciudad Cendán 0 0
231 Barny2204 Manuel López Petinal 0 0
232 Bcho Braulio García Pazos 0 0
233 Beauvais Juan Carlos Paz González 0 0
234 Beeper Humberto Palacios Rey 0 0
235 Benenoable Benito Eiroa Morás 0 0
236 Benito27 Benito Rodríguez Martínez 0 0
237 Berit S Berit Sommerfelt F 0 0
238 Billa Horacio Gil Lameiro 0 0
239 Breijo Carlos Breijo Teixeira 0 0
240 Buru Alberto Aramburu García-Pintos 0 0
241 Burundisimo * 0 0
242 Caba * 0 0
243 Calamar72 César Fernández Blanco 0 0
244 Campanilla Heliana Martínez Alonso F 0 0
245 Caracol José Antonio Viña Vázquez 0 0
246 Carbaslot Mario Daniel Varela Crespo 0 0
247 Carbuntxo Francisco Javier Bello Abuín 0 0
248 Cardamas Pablo Díaz Cardamas 0 0
249 Carliños Carlos Gómez Núñez 0 0
250 Carlosdpache Carlos Díaz-Pache Mackinlay 0 0