Clasificacións

Así vai a tempada
Envía os teus puntos

3 ª División. Xeral

Xeral Masculina Feminina

Posto Nick Nome Puntos Diferencia
1 Gertiz Germán Tizón Freiría 7.808
2 Craseski Carlos Fraga Adrio 6.323 1.485
3 Btx69 Javier Alonso Conde 5.467 856
4 Soto79 Sergio Soto Buceta 5.451 16
5 Estebandp28 Esteban Díaz Pérez 5.335 116
6 Ajacast Alfonso Javier Castro Souto 5.269 66
7 River José Luis Río Silva 4.913 356
8 Ron23 Iago Fernández Iglesias 4.789 124
9 Senín Miguel Angel Gómez Senín 4.382 407
10 Campus Stellae José Gómez Viaño 4.322 60
11 Frenchchou Moisés Álvarez Jorge 4.207 115
12 Xurxo B Jorge Barreiro González 4.167 40
13 Rolafe Roberto Carlos Lago Fernández 4.090 77
14 Ablanco Ana Blanco Pérez F 4.060 30
15 Kosta Fernando Casal Couto 3.978 82
16 Pajaroeu David Pájaro Varela 3.969 9
17 Javiapariciod Javier Aparicio Díaz 3.941 28
18 Dias Diego Alvarez Soto 3.869 72
19 Oscar40 Óscar García García 3.746 123
20 Quique78 Enrique Lamoso Méndez 3.614 132
21 Beuckelssen José Manuel Pérez Veiga 3.563 51
22 Josiño José Manuel Paz Carreira 3.510 53
23 Malu Lorena Collazo Fernández F 3.353 157
24 Nuruwe * 3.323 30
25 Vitoeiras Víctor Botana Queiruga 3.293 30
26 Baralloco Juan Carlo Landeira Brage 3.266 27
27 Imisel José María Fernández López 3.237 29
28 Joanlori_es José Ángel Lorenzo Riveiro 3.233 4
29 Agromean José Carlos Lado Torres 3.159 74
30 Salgado Maite Salgado Albores F 3.068 91
31 Begolois Bego Lois F 2.893 175
32 Chouk Luis Viña Domínguez 2.886 7
33 Forrestgon Gonzalo López Martín 2.864 22
34 Anpefi Andrés Pérez Figueroa 2.860 4
35 Conxo92 Manuel Torres Bautís 2.826 34
36 Kalo Carlos Busto Lobato 2.747 79
37 Mandrágora * 2.629 118
38 Llp75 Luciano Lucas Pérez 2.576 53
39 Jose-Cañi José Costas Fernández 2.500 76
40 Chancletas Alberto Domínguez Lemos 2.490 10
41 Sugom * F 2.477 13
42 Thegame Francisco Gil Blanco 2.452 25
43 Edu Eduardo Barrral Prado 2.446 6
44 Mauli Sergio Porto Calvo 2.373 73
45 Sugoymar Susana Goyanes Martínez F 2.310 63
46 Rafaf Rafael Fernández Gómez 2.221 89
47 IvánF Iván Ferreiro Abelenda 2.108 113
48 Fidalgo21 Alexandre Fidalgo Pérez 2.045 63
49 Ferreiros * 2.019 26
50 8nando8 Fernando Martínez Fernández 2.009 10
51 Jmml78 José Manuel Martínez Lema 1.891 118
52 Vily * 1.883 8
53 Ranapocha * 1.793 90
54 Budiña Mercedes Margareto Noya F 1.765 28
55 Martiniux Martín No hay datos 1.751 14
56 Teixo José Ángel Teijo López 1.685 66
57 Macoco Marcos Antonio Couto Costa 1.671 14
58 Sandra Zandra Yanire Guarin Reyes F 1.659 12
59 Forestman Alvaro da Silva Lorenzo 1.591 68
60 Braisverdadeiro Brais Fernández Martínez 1.557 34
61 Jpenas José Manuel Penas Varela 1.503 54
62 Kapioviedo Iván Martínez Martín 1.497 6
63 Bastiagueiro Iván Bugallo del Puerto 1.480 17
64 Alavou Miguel Conde Mosteiro 1.466 14
65 Jstsmmd * 1.373 93
66 Kartiza * 1.359 14
67 Fredilop Alfredo López Moral 1.349 10
68 Paticorto Antonio Ramos Alonso 1.331 18
69 Eloy Eloy Calderón Fernández 1.289 42
70 NataliaSO Natalia Sanmartín Otero 1.233 56
71 Srocha Soledad Rocha Romero F 1.197 36
72 Montaña Bernardo Montaña Costas 1.177 20
73 Kingcastle Víctor Rey Castelo 1.175 2
74 Montrove José Antonio Martínez García 1.107 68
75 Djbueno Dionisio José Bueno García 1.037 70
76 Boirinho Marcelino Alvarez González 980 57
77 Tatorazin Iván Alvarez Pérez 951 29
78 Jhonie David Francisco Figueira Hermo 926 25
79 Iria Naranja Iria Casete Fernández F 882 44
80 Baldrey Bea Aldrey Ferreiro F 863 19
81 Danielpato Daniel Richarte Carballo 832 31
82 Milis89 Emilio Domínguez Sánchez 813 19
83 Robertolalo Roberto García Fragueiro 778 35
84 Cerqueiro9 * 768 10
85 Aleida * F 704 64
86 Ivojob Iban Arias Franco 643 61
87 Lostregro11 Juan José Redondo Lago 643 0
88 Primo Diego Pazos Pita 641 2
89 AnaHC Ana María Hermida Cao F 593 48
90 Jinete Javier Martín Alvarez 539 54
91 De Palleiro Diego Troncoso Casal 481 58
92 Vandres Víctor Andrés Almendáriz 478 3
93 Gusaio Susana Parguiña Fernández F 466 12
94 Dobleceleste Javier Moyano Sánchez 438 28
95 Francho Francisco Domínguez Recuna 432 6
96 Arrama Rafael Fernández Vázquez 400 32
97 Rdzgalicia Yago Rodríguez Rodríguez 355 45
98 Sakic Javier Urberuaga Díaz 353 2
99 M@verick Rubén Chan Sada 242 111
100 Enjapeneiva Enrique Javier Pérez Neiva 200 42
101 ZeusOurense Hugo López Fernández 194 6
102 MJ.Touron María José Touron Novelle F 190 4
103 Alex Alexandre Fernández Tojo 179 11
104 Theo_ * 176 3
105 DiegoRG Diego Rodríguz González 150 26
106 Ferraduro * 133 17
107 Ammiguens Angel Manuel Miguens Vázquez 132 1
108 Mond * 93 39
109 Aeom Anxo Fernández Saborido 0 93
110 Alexander Alejandro Gándara Bouza 0 0
111 Angel_Lobios Jose Ángel Rodríguez González 0 0
112 Aportela * F 0 0
113 Atenas Iván Varela Carreira 0 0
114 ÁdPV * 0 0
115 Bastin Miguel Soto Castiñeira 0 0
116 Belenpm Belén Pérez Martínez F 0 0
117 Benenoable Benito Eiroa Morás 0 0
118 Berna Bernabé Grille Otero 0 0
119 Blackriver Edmundo Rionegro Fernández 0 0
120 Buji José Buján González 0 0
121 Carlitosm5 Carlos Santis Teijelo 0 0
122 Carrillo Miguel Carrillo Silvoso 0 0
123 Cecebre * 0 0
124 Conlalenguafuera Francisco Rodríguez Pereira 0 0
125 Crs23 * 0 0
126 Davidcouselo David Cons Couselo 0 0
127 Davidcutrin David Cutrin López 0 0
128 Derek * 0 0
129 Docampo * 0 0
130 Fernandobesada Fernando Besada Alonso 0 0
131 Fotojuanma * 0 0
132 Govi Bruno Muíños Carballo 0 0
133 Guete Julio César Rodríguez Mosquera 0 0
134 Iñaki Manuel Ignacio Pérez López 0 0
135 Inklesinho Gustavo López Martínez 0 0
136 J.C.Loureiro Juan Carlos Rodríguez Loureiro 0 0
137 JBalboa Jael Fernanda Balboa García F 0 0
138 Jorge.Quini Jorge Novoa Pérez 0 0
139 Jose291183 José Antonio Vázquez Liste 0 0
140 JuanBellas Juan Bellas Rodríguez 0 0
141 Ledeminho Damián Rodríguez Blanco 0 0
142 Leonardo Arturo Leonardo Graña Yáñez 0 0
143 Luciavb5 Lucía Vázquez Blanco F 0 0
144 Luninorni Ignacio Norniella Fernández 0 0
145 Maistrote_Iván Iván Castiñeiro Álvarez 0 0
146 Malleiro * 0 0
147 Merchif Mercedes Figueroa Suárez F 0 0
148 Mirko Mirko de Martín Vilariño 0 0
149 Onte Carlos Aller Fernández 0 0
150 Panchoturko Diego Sobrino Darriba 0 0
151 Pereirinha Javier Pereira González 0 0
152 Rodricar María del Carmen Rodríguez del Río F 0 0
153 Rrpinheiro Ricardo Rodríguez Piñeiro 0 0
154 Santiaguiño Christian Sánchez Otero 0 0
155 Sapresa Samuel Presa Domínguez 0 0
156 Sobral Manuel Sobral González 0 0
157 Trailrunner Pedro Barbosa 0 0
158 Víctor Hugo Víctor Hugo Conde López 0 0
159 Viso Marcos Rodríguez Viso 0 0