Clasificacións

Así vai a tempada
Envía os teus puntos

Montaña. Xeral

Xeral Masculina Feminina

Posto Nick Nome Puntos Diferencia
1 Norris Jesús Enrique Rey Souto 10.903
2 Ajacast Alfonso Javier Castro Souto 8.293 2.610
3 XabierdeParada Francisco Xabier González Rodicio 7.519 774
4 Gompi Gonzalo Rodríguez López 7.199 320
5 Weder Víctor González Horta 7.118 81
6 Rufino * 7.097 21
7 Naty Natalia Sierpes Pereira F 6.574 523
8 Janaga Javier Navia 6.412 162
9 Nuruwe * 5.343 1.069
10 Sergio Sergio Monteagudo Rodríguez 5.309 34
11 Monchodepelejrino José Ramón Mayo Martínez 5.221 88
12 SrPipoy Daniel Bermúdez Alvarez 5.117 104
13 Sito Jesús Eduardo Pérez Rodríguez 4.727 390
14 Lecop Eloy González Horta 4.419 308
15 Pregal David Alonso Pregal 4.130 289
16 Jagy José Antonio García Yáñez 4.025 105
17 J.París * 4.020 5
18 Davisal David Pérez González 3.992 28
19 Robertofg Roberto Fernández García 3.990 2
20 Duma * 3.986 4
21 Amina Laura Núñez Naveira F 3.808 178
22 SergioRR Sergio Requeijo Requeijo 3.804 4
23 Starbyte Héctor Cajaraville Araújo 3.737 67
24 Manuel_slm Manuel Soto López 3.729 8
25 Frenchchou Moisés Álvarez Jorge 3.566 163
26 Panchetti Marcos Rouco 3.553 13
27 Mendeselassie Francisco M. Méndez Quintela 3.492 61
28 PabloChao Pablo Chao Ramil 3.481 11
29 Salgado Maite Salgado Albores F 3.468 13
30 Lauren Troy Laureano Troitiño Limeres 3.450 18
31 Ablanco Ana Blanco Pérez F 3.405 45
32 Begolois Bego Lois F 3.351 54
33 Pine Joaquín Piñol Chas 3.274 77
34 Miguel_13 Miguel Iglesias Amores 3.215 59
35 Amodiño JC Jorge Castro Pérez 3.211 4
36 Lihto Angel Juviño Prego 2.948 263
37 Aldara Araceli Veiga Bermejo F 2.941 7
38 Vitoeiras Víctor Botana Queiruga 2.927 14
39 Montaña Bernardo Montaña Costas 2.918 9
40 Sugoymar Susana Goyanes Martínez F 2.817 101
41 Agromean José Carlos Lado Torres 2.807 10
42 NandezFR Víctor Fernández Estévez 2.738 69
43 Taurus2005 Adolfo Omar Ríos 2.694 44
44 Budiña Mercedes Margareto Noya F 2.679 15
45 Gertiz Germán Tizón Freiría 2.642 37
46 DaniSuso Daniel Suso Sánchez 2.574 68
47 Quini Henrique Telo Fernández 2.535 39
48 Cajulo Alberto Carou Carril 2.528 7
49 Jarr * 2.515 13
50 Amador Amador Reboreda Graña 2.407 108
51 Mastin José Antonio González Martínez 2.400 7
52 Xaviarnoia Francisco Javier Santamaría Lorenzo 2.379 21
53 Vidal Oscar Vidal Rodríguez 2.334 45
54 Memphis_ESP Satiro Brenlla Fajin 2.311 23
55 Torby Vítor Manuel Rodríguez Jurjo 2.300 11
56 Ron23 Iago Fernández Iglesias 2.262 38
57 Baralloco Juan Carlo Landeira Brage 2.107 155
58 Iceman José Luis López Alvarez 2.084 23
59 Luille Luis Valdés López 2.053 31
60 Emmme * F 2.033 20
61 Magono Manuel González Novoa 1.991 42
62 Jchm * 1.963 28
63 Zasca * 1.905 58
64 Suka Inés Iglesias Fraga F 1.896 9
65 DavidTorrón David Torrón Barciela 1.890 6
66 Rucar Marga Moreno Fernández F 1.876 14
67 Karris * 1.854 22
68 Javiapariciod Javier Aparicio Díaz 1.831 23
69 River José Luis Río Silva 1.767 64
70 Maistrote_Diego Diego Couto Naya 1.688 79
71 Braisverdadeiro Brais Fernández Martínez 1.671 17
72 Srocha Soledad Rocha Romero F 1.668 3
73 Parla Rubén Martínez del Río 1.665 3
74 Fino Edgar Manuel López Baleirón 1.663 2
75 Xurxo B Jorge Barreiro González 1.635 28
76 Albertinho José Alberto Atanes Iglesias 1.626 9
77 Soto79 Sergio Soto Buceta 1.621 5
78 Anomander * 1.571 50
79 Llp75 Luciano Lucas Pérez 1.542 29
80 Lete Carlos García Amigo 1.540 2
81 Ian1 * 1.479 61
82 Ibán * 1.453 26
83 Kipketer Andrés Florez Pérez 1.411 42
84 Marcerp Marcelino Rivas Pombo 1.407 4
85 Baixalimia Rubén Airas Cota 1.403 4
86 Tiojuan * 1.400 3
87 Sanmikel * 1.374 26
88 Isaac.m.f. Isaac Mariño Fernández 1.329 45
89 Fonvigo Alfonso Codón Vega 1.327 2
90 Repanocha Luis Alberto Martínez Ares 1.324 3
91 Fachal Juan Manuel Taboada Barreiro 1.294 30
92 Sonsuso Jesús Conde Lago 1.276 18
93 Nes Néstor Arias Paz 1.249 27
94 Chancletas Alberto Domínguez Lemos 1.241 8
95 Josete José Luis Dapena Tenorio 1.235 6
96 Maseda Francisco Javier Maseda Carballo 1.219 16
97 Yoli-CR * F 1.194 25
98 Quique78 Enrique Lamoso Méndez 1.190 4
99 Koala36 Jorge Carreira Nodar 1.172 18
100 Choina José Javier Díaz Araujo 1.155 17
101 Milos Emilio Diéguez Pazo 1.137 18
102 Paíno * 1.126 11
103 Tartarujo José Manuel Garabatos Freiría 1.120 6
104 Kapioviedo Iván Martínez Martín 1.101 19
105 Kulzar Diego Ruiz Breijo 1.094 7
106 Carba Xosé Manuel Carballeira Hortas 1.083 11
107 Ranapocha * 1.083 0
108 Donova Manuel Lires Freire 1.052 31
109 Infgge00 Giovani García Estévez 1.018 34
110 FitoBeerRunners Adolfo García Alonso 1.012 6
111 PabloG Pablo García Barbeira 1.011 1
112 Moterodeseco Óscar Manuel Fernández Pérez 1.010 1
113 Inda Indalecio Tejeiro Méndez 1.008 2
114 Hwarang Diego Martínez Ribao 996 12
115 Rafaf Rafael Fernández Gómez 984 12
116 Esguellao José Javier Gómez Iglesias 921 63
117 Cerqueiro9 * 909 12
118 Maxi * 902 7
119 Home de nejro * 900 2
120 Miguelo Miguel Deza Rodríguez 888 12
121 Arbitrucho José Daniel González Quintairos 872 16
122 Jose.Losada José Losada Pérez 868 4
123 Victoralvarez Víctor Alvarez Taboada 868 0
124 Conxo92 Manuel Torres Bautís 865 3
125 Kosoto Belén Rodríguez Vidal F 861 4
126 Aandres Alán Andrés Fidalgo 848 13
127 Free-Runner * 835 13
128 Cote13 * 831 4
129 Mingacho Manuel Vázquez Ramos 822 9
130 Jose-Zeus José Manuel Iglesias Torres 793 29
131 A_Rodal Angel Manuel Rodal Diz 779 14
132 Sugom * F 768 11
133 Teixo José Ángel Teijo López 761 7
134 Cousas Rubén Rodríguez Fernández 759 2
135 Caracolita Ana Isabel Rodríguez Expósito F 758 1
136 Abeldaba Abel Darriba Barba 753 5
137 Corneira José Suárez Leis 746 7
138 Forestman Alvaro da Silva Lorenzo 744 2
139 Lucivase Lucía Vázquez Sesar F 716 28
140 Golfin Marcos Mondelo Baltar 711 5
141 8nando8 Fernando Martínez Fernández 699 12
142 Quiquinho Enrique Jorge Rama Rodríguez 699 0
143 Chouk Luis Viña Domínguez 680 19
144 Ferreiros * 670 10
145 Tatorazin Iván Alvarez Pérez 658 12
146 Kyusvi Victoria Veiga Santos F 656 2
147 Txema_mnf José Manuel González Durán 645 11
148 Fredilop Alfredo López Moral 645 0
149 Josiño José Manuel Paz Carreira 644 1
150 Basi Basilio Verdeal González 643 1
151 Aleida * F 634 9
152 Tortux Juan Sánchez Ramón 616 18
153 Manolovar Manuel Varela Vila 572 44
154 Milis89 Emilio Domínguez Sánchez 569 3
155 Dponte David Ponte Iglesias 540 29
156 Maniso Manuel Carpente Vázquez 525 15
157 Davidi David Iglesias Rigueira 497 28
158 Macoco Marcos Antonio Couto Costa 493 4
159 Calilo Oscar Figueiras Torea 491 2
160 Maistrote_JJ José Luis Mosquera Losada 488 3
161 Jgvillanueva Jorge González Villanueva 481 7
162 Juanmanquik Juan Manuel Bautis Otero 472 9
163 Lucirg Luz Rodríguez García F 471 1
164 Ovochaman Samuel Ruiz-Giménez Iglesias 469 2
165 Beuckelssen José Manuel Pérez Veiga 452 17
166 Jinete Javier Martín Alvarez 449 3
167 Ipone Oscar Carracedo Regueira 447 2
168 Ivojob Iban Arias Franco 444 3
169 Mario.R Mario Rodríguez Otero 443 1
170 Vandres Víctor Andrés Almendáriz 439 4
171 Josekioto José Navarro Antón 434 5
172 Jasper José Antonio Saavedra Pazos 429 5
173 Javi-42KS Francisco Javier González Ledo 425 4
174 Campus Stellae José Gómez Viaño 412 13
175 Grimo David Fraile López 410 2
176 Oscar40 Óscar García García 410 0
177 Davidgara David Garabatos Barciela 391 19
178 Orion764 * 360 31
179 Fidalgo21 Alexandre Fidalgo Pérez 360 0
180 NataliaSO Natalia Sanmartín Otero 351 9
181 Fervac Fernando Varela Castro 346 5
182 Rozio Rocío Alfonso Pita F 344 2
183 Flecha * 341 3
184 Patowc Diego Tenreiro Prado 328 13
185 Thegame Francisco Gil Blanco 328 0
186 Ramón Conde Ramón Conde Bermúdez 324 4
187 Lenz Gerardo Pérez Lenza 318 6
188 Jllopezro José Luis López Rodríguez 317 1
189 Craseski Carlos Fraga Adrio 315 2
190 Vizor Damián Andrade Padín 314 1
191 Guiller * 312 2
192 Iggy rock José Manuel Roca Rodríguez 310 2
193 Kiks Enrique Peña González 304 6
194 Ofigrove José Luis Mujeriego Gómez 300 4
195 Sr.Ito Teodoro Martínez Alonso 290 10
196 Vily * 288 2
197 Domato Juan Carlos Domato Verdía 282 6
198 IvánF Iván Ferreiro Abelenda 280 2
199 Romarís * 274 6
200 Francuenca Francisco José Cuenca García 274 0
201 Estrellado Luis Santiago Costa 274 0
202 Novoa_run José Luis Novoa Cid 250 24
203 Pajaroeu David Pájaro Varela 250 0
204 Paticorto Antonio Ramos Alonso 243 7
205 Martiniux Martín No hay datos 243 0
206 Seixi Sergio Ares Chao 238 5
207 GerardF Gerardo Miguel Fontán Pérez 238 0
208 Imisel José María Fernández López 231 7
209 Fuky Ramón Rey Gey 230 1
210 Jinx Jorge Blanco Fernández 217 13
211 Mon * F 208 9
212 Rosetas Rogelio Manuel Pérez Miñones 204 4
213 Kinki Joaquín Rodiño Rey 203 1
214 Rouss * F 192 11
215 Jhonie David Francisco Figueira Hermo 191 1
216 Montxo José Ramón Conde Torres 185 6
217 Marybego María Begoña Cajade Blanco F 183 2
218 Malu Lorena Collazo Fernández F 182 1
219 Xb74 Xabier Varela López 182 0
220 Fema * 180 2
221 Btx69 Javier Alonso Conde 179 1
222 Kingcastle Víctor Rey Castelo 176 3
223 Aquintiana Alberto Quintiana Reimunde 175 1
224 Irdam José Isaias Burlido Borrego 162 13
225 Forrestgon Gonzalo López Martín 160 2
226 RadicalMarc1 Marcos Beahín Vázquez 157 3
227 Carlosdpache Carlos Díaz-Pache Mackinlay 156 1
228 Bradley Alejandra Losada Novoa F 152 4
229 Andrés61 Andrés González García 145 7
230 Roni * F 126 19
231 Mauli Sergio Porto Calvo 120 6
232 Casper Javier Gil Pereira 110 10
233 Sandra Zandra Yanire Guarin Reyes F 102 8
234 MJ.Touron María José Touron Novelle F 102 0
235 JR José Ramón Vázquez Pazos 85 17
236 A.G.G. Angel García García 0 85
237 Abellas J. Benito Abellas Otero 0 0
238 Adroq Adán Roque 0 0
239 Aeom Anxo Fernández Saborido 0 0
240 Alavou Miguel Conde Mosteiro 0 0
241 Alber * 0 0
242 Alberalin Alberto Alonso Insua 0 0
243 Alberto73 Alberto Lorenzo Uz 0 0
244 Alex Alexandre Fernández Tojo 0 0
245 Alexander Alejandro Gándara Bouza 0 0
246 Alexis77 Alexis Buig Fernández 0 0
247 AlexN * 0 0
248 Alvaro12 Alvaro López Jácome 0 0
249 Ammiguens Angel Manuel Miguens Vázquez 0 0
250 AnaHC Ana María Hermida Cao F 0 0